Yönetim Kuruluna hoşgeldiniz

 

 

Merhabalar ben İlkay
Ekip arkadaşlarımızla başlatmış olduğumuz iyilik  hareketinde siz yardım severlerin destekleri ile Allah'ın emrini yerine getirmekten  mutluluk duymaktayız çocuk ve yetişkin kardeşlerimizin  gözlerindeki parıltı tüm yorgunlukların bitişidir

 Email: posta@infakeli.com
 Cep: +9 05532945900

 

 

 

 

Merhaba ben Gamze

Üzerime düşen bu vazıfeyi en layikiyle yerine getirmek için tüm performansımı harcayacağıma söz verdim dolayısıla, bende bir yardım Gönüllülerinden olmaya karar verdim. Hayırların en hayırlısını diler, sizlerinde bu yolda destek olmanızı temenni ederim.

 Email: posta@infakeli.com
 Cep: +9 05532945900

 

 

 

 

 

Merhaba ben Serdar!

Bizler çıktığımız bu kutlu yolun mutluluğunu evvela ALLAH sonra sizlerin duası ve Bağışlarınıza borçluyuz, tek gayemiz yeryüzünde olan Mazlum ve miskinlerin sesi olmaktır.

Cep : +9 0535 202 19 92

Email: serdar@infakeli.com

 

 

  Merhaba ben Ali!

Bende diğer kardeşlerim gibi gönüllü olarak hizmet etmekteyim

meşakkatlidir gönüllü olmak mesela bazen kendinize hoş gelecek olan şeyleri bırakmalısınız işte o anda en sevdiğinizi birilerine infak edersiniz. güzel olanda budur bunun için kurulduğundan beri buradayım birileri gülsün diye biz tebbesümü ALLAH'a saklayanlarız.

Cep: +9 0541 718 52 57

Email: ali@infakeli.com

 

 

 

Merhaba ben Ebilfez!

Yer yüzünde milyarlarca insan var ve ALLAH'ın öve öve bitiremediği birde İNFAK. Fakat nasip olmaz bu iş herkeze  bence insanların bizim gibi kurumlara ihtiyacından evvel insanlar komşularının ihtiyacını gözetip,komşularının çocuklarını seyre dalsın

muhakkak bir yerde bir ihtiyaç sahibine rastlayacaksınız.

Cep: +9 0537 977 42 73

Email: abulfaz@infakeli.com